Helaas, deze vacature is niet langer actief. Je kunt daarom niet meer solliciteren.

Solution Architect IT Markets - Amsterdam in leunen

Leunen | Limburg | Fulltime (startersfunctie) | HBO

Beschrijving

In het kort

Wij zoeken een Solution Architect voor ons domein IT Markets. Iemand die pragmatisch en mondig is, en graag wil werken in een dynamische, snelle omgeving waarbij je dicht op de business zit. Als Solution Architect ben je er verantwoordelijk voor dat alle changes die projecten of releases door willen voeren passen binnen onze (toekomstige) IT architectuur. Je zit in een klein team met 4 andere IT Architecten en je zult verschillende onderwerpen oppakken (Risk, Securities Financing, Equities, Market Data).

Je werk

Je bent verantwoordelijk voor de applicatie architectuur van onze afdeling: de huidige staat maar vooral ook de toekomstige. Je bent in staat om mee te denken met de complexe en veeleisende business om een oplossing neer te zetten. Dat is soms geven en nemen bij deze veeleisende klant. Om ergens te komen waar je naar toe wil moet je soms flexibel en pragmatisch zijn in de manier waarop. Je bouwt relaties op met de business en zorgt dat je al betrokken bent bij het begin van de ideeën en vragen die spelen in de business. Zo kun je de business hier beter in sturen en je visie neerleggen. Je krijgt hier te maken met miljoenen projecten zoals bijvoorbeeld FRTB en SACCR (vanuit regelgeving Basel veel impact om de systemen) en XVA (value adjustment, beter kunnen prijzen van producten).
De systemen waar je mee te maken krijgt zijn onder andere: Adaptive (FIS), Sophis, 4sight, murex en de inhouse gebouwde systemen.
 

Je werkomgeving

Markets is de bank binnen de bank, waarvan de frontoffice − de dealingroom − het bekendst is. Hier wordt gehandeld in complexe kapitaalproducten. Namens particuliere klanten, maar vooral met professionele partijen. Denk aan andere banken, multinationals, pensioen- en hedgefondsen. Daarnaast is Markets de financiële aorta van de bank zelf. We verzorgen de funding voor o.a. Retail, Private Banking en onze internationale vestigingen en dealingrooms. Ons team is klein, flexibel en heeft veel kennis. Hier worden we om gewaardeerd, maar dat betekent niet dat we tevreden achterover leunen. Ook wij willen vooruit, zeker als het gaat om werkmethoden als Agile. Daar experimenteren we nu mee, maar dat is pas een begin. Je hulp hierbij is meer dan welkom. Of je daarbij een pak aantrekt, maakt ons niet zo veel uit. De sfeer is informeel, onze focus ligt op inhoud. Niet alles is ingeregeld en helemaal gestructureerd, hier moet je dus tegenkunnen.

Je profiel

Je bent een technische regiseur die het overzicht kan houden. Je bent op de hoogte van de laatste technologische ontwikkelingen op gebied van architectuur en kan deze simpel uitleggen. Je denkt mee met de klant maar durft ook nee te zeggen. En je wilt blijven investeren in jezelf.Denk je dat je bij ons past? Check je profiel:- Minimaal HBO niveau met een achtergrond in IT
- Minimaal 3-5 jaar ervaring (bijvoorkeur als architect, lead business analist of designer)
- Kennis van Financial Market Systemen. Heb je hier geen kennis of ervaring in dan compenseer je dit met je jaren ervaring als architect.
- Ervaring en kennis van de laatste standaarden en best practices (o.a. van Cloud Computing en Service Oriented Architecture)
- Je bent flexibel en pragmatisch en communicatief sterk
- Je bent een teamplayer

We bieden

Om te beginnen: je komt terecht in een internationale omgeving, waarin je leert van absolute toppers uit het vak. Daarnaast krijg je veel opleidings- en doorgroeimogelijkheden, en marktconform salaris en een aantrekkelijk pakket van employee benefits. Hiermee kun je voor een groot gedeelte je eigen voorwaarden bepalen.Bij ABN AMRO zetten we onze kennis, kunde en ons netwerk in voor klanten. Zodat zij op basis van verantwoorde beslissingen hun doelen kunnen bereiken.
In Nederland en daar buiten. Hierbij staat klantbelang altijd voorop. We willen dat klanten onze producten begrijpen en verkopen soms 'nee' als het risico van een product voor een klant te groot is. Klantbelang is ook: helder communiceren en slimme oplossingen bedenken die echt het verschil maken. Dat is ons doel.

Extra informatie

Opleidingsniveaus
HBO
Plaats
leunen
Dienstverbanden
Fulltime (startersfunctie)

Helaas, deze vacature is niet langer actief. Je kunt daarom niet meer solliciteren.

Zoek via het menu naar andere vacatures of bekijk hieronder vergelijkbare vacatures

Solution Architect IT Markets - Amsterdam in leunen

Wij zoeken een Solution Architect voor ons domein IT Markets. Iemand die pragmatisch en mondig is, en graag wil werken in een dynamische, snelle om...

Lees meer

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN
We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.