Helaas, deze vacature is niet langer actief. Je kunt daarom niet meer solliciteren.

Junior Testautomatisering Consultant - Amsterdam

Fulltime (startersfunctie)

Word jij onze expert op het gebied van Testautomatisering? Dit is een mooie kans voor een Junior IT (test) Engineer die zich in relatief korte tijd wil ontwikkelen tot de expert en intern consultant op het gebied van testautomatisering. In deze functie kun je de komende tijd van een aantal Test Automation Professionals leren (on the job), cursussen en trainingen volgen zodat jij straks de Lead kan zijn op dit onderwerp.Waar denk jij aan bij een volgende stap? Maak werk van je doelen en ontwikkel je zowel professioneel als persoonlijk. Vertel ons jouw verhaal. Wij zijn benieuwd!

Beschrijving

In het kort

Word jij onze expert op het gebied van Testautomatisering?

Dit is een mooie kans voor een Junior IT (test) Engineer die zich in relatief korte tijd wil ontwikkelen tot de expert en intern consultant op het gebied van testautomatisering. In deze functie
kun je de komende tijd van een aantal Test Automation Professionals leren (on the job), cursussen en trainingen volgen zodat jij straks de Lead kan zijn op dit onderwerp.Waar denk jij aan bij een volgende stap? Maak werk van je doelen en ontwikkel je zowel professioneel als persoonlijk. Vertel ons jouw verhaal. Wij zijn benieuwd!

Je werk

ABN AMRO heeft een framework opgezet voor geautomatiseerd testen. Dit framework wordt gebruikt door ongeveer 170 agile teams in 11 verschillende domeinen van IT Solutions, zowel onshore als offshore. De testautomatisering activiteiten worden uitgevoerd in de domeinen binnen het development proces. Coordinatie over deze activiteiten gebeurd vanuit ons team, het CoE Test & Release Management. Nieuwe tooling en het implementeren hiervan gebeurd ook vanuit dit team.

Je start als Test Automatisering Engineer en zult in 2 tot 3 jaar de nieuwe lead zijn op dit gebied. In het begin zal je focus vooral liggen op:

  • Participeren in het support naar domeinen toe, super user meetings en support meetings voor decentrale support teams (in de domeinen)
  • Het bijhouden van nieuwe technologieën en het testframework hierop aanpassen.

Als Test Automatisering Lead zul je verantwoordelijk zijn voor:

Je werkomgeving

Test & Release Management (Center of Expertise) is als onderdeel van TOPS IT verantwoordelijk voor het test en het release proces en de ondersteunende tooling. Met de beweging naar Cloud, Service componenten en Scrum zorgen wij ervoor dat dit proces aansluit op de ontwikkelingen in ons landschap en er voor zorgt dat we steeds sneller en makkelijker onze IT changes goed kunnen testen en sneller in productie kunnen krijgen.
Ons team bestaat uit consultants op het gebeid van zowel testen als release management die de verschillende ontwikkel domeinen ondersteunt op deze vlakken. Daarnaast denken we na over verbeteringen in processen en te gebruiken tools en implementeren deze ook in de organisatie. Het verbeteren en versnellen van het test proces staan daarbij centraal.

Je profielWe bieden

De kans om jezelf snel te kunnen ontwikkelen als de expert op dit gebied en als intern consultant. Je krijgt veel mogelijkheden om te leren van je collega's on the job, maar ook voor het volgen van trainingen en cursussen.
ABN AMRO hecht veel waarde aan persoonlijke ontwikkeling en biedt je daarom veel opleidings- en doorgroeimogelijkheden  binnen Test & Release Management als ook binnen IT.Bij ABN AMRO zetten we onze kennis, kunde en ons netwerk in voor klanten. Zodat zij op basis van verantwoorde beslissingen hun doelen kunnen bereiken.
In Nederland en daar buiten. Hierbij staat klantbelang altijd voorop. We willen dat klanten onze producten begrijpen en verkopen soms 'nee' als het risico van een product voor een klant te groot is. Klantbelang is ook: helder communiceren en slimme oplossingen bedenken die echt het verschil maken. Dat is ons doel.

Extra informatie

Dienstverbanden
Fulltime (startersfunctie)

Helaas, deze vacature is niet langer actief. Je kunt daarom niet meer solliciteren.

Zoek via het menu naar andere vacatures of bekijk hieronder vergelijkbare vacatures

Junior Testautomatisering Consultant - Amsterdam

Word jij onze expert op het gebied van Testautomatisering? Dit is een mooie kans voor een Junior IT (test) Engineer die zich in relatief korte tij...

Lees meer

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN
We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.