Helaas, deze vacature is niet actief.

HR analytics consultant (Amsterdam) - Amsterdam

Beschrijving

In het kort

HR analytics is een nieuw en zich snel ontwikkelend vakgebied. Ben jij nieuwsgierig naar hoe zaken echt in elkaar steken? Vind jij het belangrijk om de impact van HR op onze  business zo concreet en groot mogelijk te maken? Dan is deze functie mogelijk zeer interessant voor jou!Wij onderzoeken met onze afdeling relaties tussen HR en business data middels statistiek en data mining technieken, wij ontwikkelen implementeren surveys om goede data en informatie op te halen en wij analyseren business strategieen om zo scherp mogelijk te kunnen adviseren welke interventies nodig zijn  voor een zo optimaal mogelijke workforce in de toekomst.

Je werk

Als HR analytics consultant I ben je onze rots in de branding op alle projecten in onze afdeling. Jij bent niet alleen heel handig in het transformeren en analyseren van data maar je denkt ook mee in het design van surveys en onze diverse onderzoeken. Je helpt onze produkten en projcten tot een succes te maken.Enkele van onze produkten zijn survey management, waaronder het engagement survey, statistisch onderzoek en strategische personeelsplanning. Je werkt samen met je collega's  aan diverse projecten. Met allemaal één duidelijk doel. Helpen om HR meer fact-based te maken.

Je werkomgeving

Wij zijn een team met allemaal nieuwsgierige en leergierige experts. Wij willen begrijpen en doorgronden hoe zaken in elkaar steken. Ons team wordt binnen en buiten de bank gezien als een front-runner op het gebied van HR analytics. We zijn ook zeer ambitieus om dit te blijven. Uiteraard vinden we een goede team samenwerking en sfeer zeer belangrijk.

Je profiel

Wij zoeken een energiek en zelfstartend persoon die ons team kan komen versterken. Herken jij jezelf in deze vacature en onderstaande kwalificaties, dan hopen we dat je snel solliciteert.
 

  • Afgeronde opleiding op HBO of WO niveau, een technische/cijfermatige studie is een pré
  • Minimaal 2-5 jaar aantoonbare ervaring met metrics en analytics en affiniteit met HR
  • Resultaatgericht, felxibel en natuurlijk analytisch sterk
  • Veel ervaring met data handling waaronder excel en acces
  • Ervaring met survey management is een pré
We bieden

Wij bieden een spannende en steeds vernieuwende werkomgeving met veel mogelijkheden tot innovatie. Uiteraard krijg je de ruimte om je bij ons persoonlijk te ontwikkelen. Maar je krijgt ook veel ruimte om onze produkten verder te ontwikkelen, mogelijk geinspireerd door de trends in de markt. Jouw ontwikkeling, de ontwikkeling van ons team en haar produkten moet uiteindelijk onze klanten helpen zich verder te ontwikkelen.    

Extra informatie

Plaats
Amsterdam
Dienstverbanden
Fulltime (startersfunctie)

Amsterdam | Noord-Holland | Fulltime (startersfunctie)

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.