Solliciteer direct!

Senior Consultant IT Sourcing in Amstelveen

Amstelveen | Noord-Holland

De... Help jij met het bepalen van de juiste IT sourcing strategie? Vanwege toenemende vraag naar Sourcing advies is Finance & Business Services – IT sourcing voor de Nederlandse praktijk momenteel op zoek...

Beschrijving

De functie

Help jij met het bepalen van de juiste IT sourcing strategie?
Vanwege toenemende vraag naar Sourcing advies is Finance & Business Services – IT sourcing voor de Nederlandse praktijk momenteel op zoek naar een Senior Consultant IT sourcing. In deze functie help je mee in de de uitvoering van IT gedreven Sourcing trajecten bij onze internationale klanten, het actief meewerken aan en het versterken van onze Sourcing proposities en het ontwikkelen van het IT sourcing team.
 
Groeien naar een prachtpositie
Bij KPMG helpen we je waar we maar kunnen om jouw doelen te bereiken. Zo krijg je een development manager en een coach toegewezen. Die maken je wegwijs in de organisatie en ondersteunen je tijdens jouw loopbaan. Ook zijn er mogelijkheden om naar het buitenland te gaan. Allemaal om te zorgen dat je je snel ontwikkelt en kunt doorgroeien tot een topadviseur.
 

Optelsom van talenten
In een eeuw zijn we uitgegroeid van één Nederlands kantoor tot een organisatie met ruim 170.000 gedreven professionals wereldwijd. Die jou inspireren het beste uit jezelf te halen. Voor ieder project brengen we hiervoor de ideale combinatie van talenten samen. En daarbij maken we geen onderscheid op grond van geslacht, leeftijd, culturele achtergrond, seksuele geaardheid of arbeidsbeperking. Iedereen is welkom, zolang je maar samen met ons je schouders eronder zet, veranderingen waarmaakt, je talenten ontplooit en succes viert. Uiteraard met alle ruimte om jezelf verder te ontwikkelen en je eigen carrière vorm te geven. 

Bekijk over onze afdeling Finance & Business Services.

Het profiel

Wie ben jij?
Een veeleisende omgeving met uitdagende doelen is helemaal jouw plek. Door jouw communicatieve skills en kritische, analytische blik werken collega’s en klanten graag met je samen. Je bent betrokken, zowel op professioneel als sociaal vlak. Je hebt daarnaast een groot verantwoordelijkheidsgevoel, je wilt alleen het beste voor je klanten. En dankzij jouw flexibele werkhouding vind je wisselende werktijden en drukte geen enkel probleem
 
Wij zijn op zoek naar een gedreven consultant  op het gebied van IT, Governance, Sourcing en/of IT Procurement. Je bent bekend met de spelers in de IT leveranciersmarkt en bent in staat om als onderdeel van ons team uitdagende IT Sourcing en IT Governance trajecten uit te voeren met  een team van collega’s en klantmedewerkers. Je hebt inhoudelijke kennis op het gebied van IT, Architectuur, Operating modellen, Financial modelling, Cloud en/of Transitie en Transformaties. Je houdt de laatste IT en Sourcing trends en ontwikkelingen nauw in de gaten.
Je herkent jezelf in het volgende profiel:

 • Combinatie van IT technische, organisatorische en sourcing expertise;
 • Een ‘can do’ mentaliteit, gedreven door succes en gericht op kwaliteit;
 • Teamspeler in staat om zowel goede relaties met klanten te onderhouden als teams aan te sturen om het beste resultaat voor onze opdrachtgevers te realiseren;
 • 3 – 6  jaar relevante werkervaring in IT Sourcing, IT Governance en/of IT Procurement (of sterk daaraan gerelateerd);
 • Gedreven en gepassioneerd om onze klanten en de mensen die daar werken beter te laten presteren
 • Resultaatsgericht en ervaring met projectmatig werken en de afwisseling die daar bij hoort;
 • Open voor een internationale werkomgevingen waar reizen soms een onderdeel van is;
 • Professioneel kritische houding, rechte rug, focus op kwaliteit;
 • Interesse in de wereld om je heen en maatschappelijk betrokken.
Ons aanbod

Wat kun je van ons verwachten?
Werken bij KPMG levert je meer op dan alleen een uitstekend pakket aan primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Je werkt bij ons samen in een prettige, informele omgeving, waar veel persoonlijke aandacht is voor jou en je collega’s.
 
Naast een uitstekend salaris kun je onder andere rekenen op:

 • Laptop en smartphone van KPMG
 • Onkostenvergoeding en variabele beloning
 • Premievrij pensioen
 • Jonge bedrijfscultuur
 • Aandacht voor persoonlijke ontwikkeling met passende trainingen, opleidingen en coaching
 • Alle KPMG’ers onder de 31 jaar zijn automatisch lid van KPMG Connect: (fun) activiteiten om je ervaringen te delen en te netwerken

Extra informatie

Plaats
Amstelveen
Gepubliceerd op
05-04-2018
We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.