Helaas, deze vacature is niet actief.

Senior Consultant IT Sourcing in Amstelveen

De... Make, buy or ally? Onze klanten zoeken naar de juiste sourcing opzet. Ben jij de adviseur die hen kan helpen in de sourcing lifecycle? Ben jij de adviseur die het verschil maakt bij IT sourcing...

Beschrijving

De functie

Make, buy or ally? Onze klanten zoeken naar de juiste sourcing opzet. Ben jij de adviseur die hen kan helpen in de sourcing lifecycle? Ben jij de adviseur die het verschil maakt bij IT sourcing vraagstukken, van strategie tot implementatie? Dan is deze functie jou op het lijf geschreven.

Help jij met het bepalen van de juiste IT sourcing strategie?
Vanwege toenemende vraag naar Sourcing advies is Finance & Business Services – IT sourcing voor de Nederlandse praktijk momenteel op zoek naar een Senior Consultant IT sourcing. In deze functie help je mee in de uitvoering van IT gedreven Sourcing trajecten bij onze internationale klanten, het actief meewerken aan en het versterken van onze IT sourcing proposities en het ontwikkelen van het IT sourcing team.

Groeien naar een prachtpositie
Bij KPMG helpen we je waar we maar kunnen om jouw doelen te bereiken. Zo krijg je een development manager en een coach toegewezen. Die maken je wegwijs in de organisatie en ondersteunen je tijdens jouw loopbaan e. Ook zijn er mogelijkheden om naar het buitenland te gaan. Allemaal om te zorgen dat je je snel ontwikkelt en kunt doorgroeien tot een topadviseur.

Optelsom van talenten
In een eeuw zijn we uitgegroeid van één Nederlands kantoor tot een organisatie met ruim 170.000 gedreven professionals wereldwijd. Die jou inspireren het beste uit jezelf te halen. Voor ieder project brengen we hiervoor de ideale combinatie van talenten samen. En daarbij maken we geen onderscheid op grond van geslacht, leeftijd, culturele achtergrond, seksuele geaardheid of arbeidsbeperking. Iedereen is welkom, zolang je maar samen met ons je schouders eronder zet, veranderingen waarmaakt, je talenten ontplooit en succes viert. Uiteraard met alle ruimte om jezelf verder te ontwikkelen en je eigen carrière vorm te geven.

Bekijk over onze afdeling IT Sourcing.

Het profiel

Wie ben jij?
Een uitdagende werkomgeving met gemotiveerde collega’s is helemaal jouw plek. Door jouw communicatieve vaardigheden en kritische en analytische blik werken collega’s en klanten graag met je samen. Je bent betrokken, zowel op professioneel als sociaal vlak. Je hebt een groot verantwoordelijkheidsgevoel, je wilt alleen het beste voor je klanten.

Wij zijn op zoek naar een gedreven consultant  op het gebied van IT, Governance, Sourcing en/of IT Procurement. Je, bent bekend met de spelers in de IT leveranciersmarkt en bent in staat om als onderdeel van ons team uitdagende IT Sourcing en IT Governance trajecten uit te voeren met  een team van collega’s en klantmedewerkers. Je hebt inhoudelijke kennis op het gebied van IT Sourcing en wil je graag verder ontwikkelen in dit vakgebied  Je houdt de laatste IT en Sourcing trends en ontwikkelingen nauw in de gaten.

Je herkent jezelf in het volgende profiel:

 • Combinatie van IT technische, organisatorische en sourcing expertise;
 • Een ‘can do’ mentaliteit;
 • Teamspeler in staat om zowel goede relaties met klanten te onderhouden als team aan te sturen;
 • 2 – 5  jaar relevante werkervaring in IT Sourcing, IT Governance en/of IT Procurement (of sterk daaraan gerelateerd);
 • Gedreven en gepassioneerd om onze klanten en de mensen die daar werken beter te laten presteren
 • Resultaatsgericht en ervaring met projectmatig werken en de afwisseling die daar bij hoort;
 • Open voor een internationale werkomgevingen waar reizen soms een onderdeel van is;
 • Professioneel kritische houding, rechte rug, focus op kwaliteit;
 • Interesse in de wereld om je heen en maatschappelijk betrokken.
Ons aanbod

Wat kun je van ons verwachten?
Werken bij KPMG levert je meer op dan alleen een uitstekend pakket aan primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Je werkt bij ons samen in een prettige, informele omgeving, waar veel persoonlijke aandacht is voor jou en je collega’s.

Naast een uitstekend salaris kun je onder andere rekenen op:

 • Lease auto van KPMG
 • Laptop en smartphone van KPMG
 • Onkostenvergoeding en variabele beloning
 • Premievrij pensioen
 • Jonge bedrijfscultuur
 • Aandacht voor persoonlijke ontwikkeling met passende trainingen, opleidingen en coaching
 • Alle KPMG’ers onder de 31 jaar zijn automatisch lid van KPMG Connect: (fun) activiteiten om je ervaringen te delen en te netwerken

Extra informatie

Plaats
Amstelveen

Amstelveen | Noord-Holland

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.