Helaas, deze vacature is niet actief.

Consultant Enterprise Performance Management in Amstelveen

De... Wil jij als adviseur aansprekende (internationale) klanten ondersteunen bij het realiseren van hun groei strategie door het inrichten en optimaliseren van hun interne sturing en externe verantwoording?...

Beschrijving

De functie

Wil jij als adviseur aansprekende (internationale) klanten ondersteunen bij het realiseren van hun groei strategie door het inrichten en optimaliseren van hun interne sturing en externe verantwoording? Wil jij je snel ontwikkelen tot toonaangevende adviseur om op deze manier onze internationale Enterprise Performance Management praktijk verder uit te breiden? Dan ben jij het talent wat we zoeken!

Ondersteun jij straks CEO’s en CFO’s om de juiste strategische beslissingen te maken?
Succesvolle ondernemingen maken gebruik van Enterprise Performance Management (EPM) als randvoorwaarden om hun commerciële en strategische doelen te realiseren. Daarnaast creëren ondernemingen die effectief gebruikmaken van EPM een strategisch voordeel in vergelijking met de concurrentie. Voorwaarde hierbij is de ontwikkeling van sterke competenties ten aanzien van financiële analyses om tot betere besluitvorming te komen en de rol van business partner te kunnen invullen.

Op het gebied van Enterprise Performance Management ondersteunen wij onze klanten bij het verbeteren van de bedrijfsvoering en de daartoe benodigde informatievoorziening ten behoeve van de interne sturing en de externe verantwoording. Denk daarbij aan het inrichten en optimaliseren van processen op het gebied van financiële consolidatie, interne- en externe verslaggeving, regulatory reporting, integrated reporting, KPI reporting, dashboarding, cost & profitability management en planning, budgeting en forecasting processen.

Naast de proceskant, ondersteunen we organisaties met end-to-end implementaties van EPM systemen. Dat betekent dat wij de klant niet alleen aan de tekentafel ondersteunen, maar ook de organisatorische en technische implementatie begeleiden. De EPM consultants van KPMG opereren dagelijks op het snijvlak van finance, business en IT. Change management speelt daarbij een belangrijke rol. Vaak werken wij in een multi-disciplinair team, bestaande uit adviseurs vanuit verschillende service lines binnen KPMG.

De afdeling Enterprise Performance Management is onderdeel van een wereldwijd netwerk van KPMG professionals. Dit netwerk wordt door het Global EPM Center of Excellence ondersteund in de uitvoering van haar nationale en internationale opdrachten en heeft een sterke link naar andere dienstverlening van KPMG zoals Audit, Tax en overige Advisory dienstverlening.
Door de sterke groei van onze business zijn wij op zoek naar een Consultant Enterprise Performance Management om ons team te versterken.

Takken van sport
Tijdens de eerste jaren van je carrière binnen KPMG maakt je intensief kennis met alle facetten van het adviesvak, van acquisitie tot delivery, van propositie ontwikkeling tot het faciliteren van client events.

 • Je ondersteunt - samen met collega's - klanten bij het verbeteren van hun Enterprise Performance Management.
 • Je vertaalt functionele eisen vanuit de klant – vaak reporting & control afdelingen – naar concrete (technische) oplossingen.
 • Je verzorgt (mede) interviews en workshops om de benodigde input te verkrijgen voor onze analyses en adviezen.

Groeien naar een prachtpositie
De functie biedt volop gelegenheid voor zowel persoonlijke als vakinhoudelijke groei. Grijp je die kans, dan krijg je gaandeweg meer verantwoordelijkheid binnen projecten. Wij creëren de randvoorwaarden waardoor jij je kunt ontwikkelen tot een volwaardige en inhoudelijke adviseur. Zo krijg je een development manager en een coach toegewezen. Die maken je wegwijs in de organisatie en ondersteunen je tijdens jouw loopbaan. Ook zijn er mogelijkheden om naar het buitenland te gaan of internationale projecten te doen. Allemaal om te zorgen dat je je snel ontwikkelt en kunt doorgroeien tot een topadviseur.

Het profiel

Wie ben jij?
Een veeleisende omgeving met uitdagende doelen is helemaal jouw plek. Door jouw communicatieve skills en kritische, analytische blik werken collega’s en klanten graag met je samen. Je bent betrokken, zowel op professioneel als sociaal vlak. Je hebt daarnaast een groot verantwoordelijkheidsgevoel, je wilt alleen het beste voor je klanten.

En verder:

 • Je hebt een afgeronde academische studie op het gebied van (bedrijfs)economie, bedrijfskunde, econometrie of MBA afgerond, eventueel aangevuld met een technische/IT-component.
 • Je beschikt over uitstekende analytische vaardigheden en beleeft plezier aan het oplossen van complexe vraagstukken.
 • Je vindt het leuk om in een zeer afwisselende omgeving te werken
 • Je hebt een kritische professionele houding en je bent niet bang om je eigen mening met andere te delen.
 • Communicatief sterk in zowel de Nederlandse als de Engelse taal (mondeling en schriftelijk)
 • Ook ben je bereid om in- en externe opleidingen te volgen en projecten in het buitenland uit te voeren.

Bekijk over onze afdeling Enterprise Performance Management.

Ons aanbod

People-driven progress
Wij geloven dat vooruitgang pas echt vooruitgang is als die goed is voor mens en maatschappij.
Wij combineren de nieuwste technologieën met wat we in de afgelopen eeuw hebben opgebouwd: een fundament van kennis, expertise en onafhankelijk denken.

Open, creatief en ondernemend
Een stimulerende mix van ondernemingszin, creativiteit en teamspirit. Je kunt jezelf zijn, voelt je gewaardeerd en weet dat je het verschil kunt maken.

De ultieme omgeving voor groei
Bij KPMG heb je snel veel verantwoordelijkheid én de vrijheid om jezelf te ontwikkelen. Zowel professioneel als persoonlijk. We bieden je niet alleen een baan, maar ook een loopbaan.

Hiernaast bieden we je:

 • een marktconform salaris
 • 30 vakantiedagen
 • keuzevrijheid in een deel van je arbeidsvoorwaarden
 • een laptop en iPhone die je ook privé kunt gebruiken
 • een premievrij pensioen
 • een leaseauto
 • korting op verzekeringen en fiscaal voordeel op een sportschoolabonnement
 • leuke, sociale activiteiten met andere KPMG’ers zoals een gezellige vrijdagmiddagborrel, een skivakantie, hockeytoernooi of vrijwilligerswerk

Extra informatie

Status
Inactief
Plaats
Amstelveen

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.