Helaas, deze vacature is niet actief.

Senior Manager Finance – Financial Services in Amstelveen

De... Ondersteun jij straks CFO’s, CRO’s en CIO’s om de juiste strategische beslissingen te maken?Finance Financial Services (FS) is een van de communities van de suite Finance & Business Services binnen KPMG...

Beschrijving

De functie

Ondersteun jij straks CFO’s, CRO’s en CIO’s om de juiste strategische beslissingen te maken?
Finance Financial Services (FS) is een van de communities van de suite Finance & Business Services binnen KPMG Advisory en richt zich op het verbeteren van de financiële bedrijfsvoering van (inter)nationaal opererende ondernemingen. Onze opdrachtgevers bevinden zich in binnen- en buitenland in Banken, Verzekeraars en Pensioenuitvoerders. Door de sterke groei van onze business zijn wij op zoek naar ervaren Adviseurs Finance FS – conceptuele denkers met realisatiekracht – om ons team te komen versterken.

Onze adviseurs voeren opdrachten uit op het gebied van het verbeteren van financieel management. Tot het veelzijdige speelveld van Finance FS behoren onder meer de organisatorische inrichting van de financiële functie, versnelling en verbetering van financiële rapportageprocessen, voor onder andere nationale en internationale toezichthouders, en vraagstukken op het gebied van managementinformatie en besturing. Je adviseert klanten op het grensvlak van accounting en advisory voor vooraanstaande nationale en internationale opdrachtgevers in Nederland en in het buitenland.

In de adviesprojecten ondersteun je, samen met collega's, klanten bij het verbeteren van hun financiële bedrijfsvoering. Vanaf dag één ben je hier nauw bij betrokken. Als Senior Manager Finance FS geef je leiding aan verschillende projecten en ben je verantwoordelijk voor de dagelijkse aansturing van projectteams, bestaande uit (senior) consultants met verschillende achtergronden en competenties. Je bent het eerste aanspreekpunt voor onze klanten tijdens de uitvoering van projecten. Je dagelijkse werkzaamheden bestaan uit activiteiten van acquisitie/account management tot delivery, van propositie ontwikkeling tot het faciliteren van client events tot het mede leiding geven en uitbouwen van de Finance FS praktijk.

Groeien naar een prachtpositie
De functie biedt volop gelegenheid voor zowel persoonlijke als vakinhoudelijke groei. Grijp je die kans, dan krijg je gaandeweg meer verantwoordelijkheid in lijn met je ambitie. Dit kan zijn op het gebied van commercie en accountmanagement, of de verantwoordelijkheid van de doorontwikkeling van een deel (nieuwe) propositie binnen Finance FS of de Finance & Business Services suite, inclusief aansturing van het team, tot het publiceren van artikelen en het vertegenwoordigen van onze Finance FS praktijk op nationale en internationale conferenties en client events. Wij creëren de randvoorwaarden waardoor jij je kunt ontwikkelen tot een thought leader op het gebied van Finance FS. Zo krijg je een development manager en een coach toegewezen. Zij maken je wegwijs in de organisatie en ondersteunen je tijdens jouw loopbaan. Ook zijn er mogelijkheden om naar het buitenland te gaan of internationale projecten toe doen. Allemaal om te zorgen dat je je snel ontwikkelt en kunt doorgroeien tot een topadviseur.

Bekijk over onze afdeling Finance and Business Services.

Het profiel

Wie ben jij?
Een veeleisende omgeving met uitdagende doelen is helemaal jouw plek. Door jouw communicatieve skills en kritische, analytische blik werken collega’s en klanten graag met je samen. Je hebt een duidelijke visie op de toekomstige ontwikkelingen en bent betrokken, zowel op professioneel als sociaal vlak. Je hebt daarnaast een groot verantwoordelijkheidsgevoel, bent een inspiratie bron voor de teams die je aanstuurt, je wilt alleen het beste voor je klanten.

En verder:

 • Je hebt een afgeronde (post) academische studie op het gebied van (bedrijfs)economie, bedrijfskunde, econometrie of MBA afgerond, eventueel aangevuld met een technische / IT-component of een equivalent.
 • Je hebt minimaal 7 jaar relevante werkervaring opgedaan voor de functie van Senior Manager.
 • Je hebt ruime ervaring met een of meerdere van de volgende Finance FS gerelateerde proposities: regulatory reporting (bv. Basel III/IV, Mifid, BCBS#239, Solvency II), data management, information modeling, financial reporting, finance transformation management.
 • Je hebt affiniteit (en ervaring) met tooling op het gebied van Finance FS, zoals Oracle Hyperion, SAP BFC, SAS, Wolters Kluwer of de bereidheid om je hierin te verdiepen.
 • Je beschikt over uitstekende analytische vaardigheden en beleeft plezier aan het oplossen van complexe vraagstukken.
 • Je vindt het leuk om in een zeer afwisselende omgeving te werken, waarin je kleur geeft als een creatieve 'trusted advisor' (en leiding geeft aan (internationale) projecten) en je teamleden inspireert en actief begeleid om zich snel te ontwikkelen.
 • Je hebt een kritische professionele houding en je bent niet bang om je eigen mening met andere te delen.
 • Communicatief sterk in zowel de Nederlandse als de Engelse taal (mondeling en schriftelijk) en een goede gesprekspartner voor het senior management van onze klanten.
 • Ook ben je bereid om in- en externe opleidingen te volgen en projecten in het buitenland uit te voeren.
Ons aanbod

People-driven progress
Wij geloven dat vooruitgang pas echt vooruitgang is als die goed is voor mens en maatschappij.
Wij combineren de nieuwste technologieën met wat we in de afgelopen eeuw hebben opgebouwd: een fundament van kennis, expertise en onafhankelijk denken.

Open, creatief en ondernemend
Een stimulerende mix van ondernemingszin, creativiteit en teamspirit. Je kunt jezelf zijn, voelt je gewaardeerd en weet dat je het verschil kunt maken.

De ultieme omgeving voor groei
Bij KPMG heb je snel veel verantwoordelijkheid én de vrijheid om jezelf te ontwikkelen. Zowel professioneel als persoonlijk. We bieden je niet alleen een baan, maar ook een loopbaan.

Hiernaast bieden we je:

 • een marktconform salaris
 • 30 vakantiedagen
 • keuzevrijheid in een deel van je arbeidsvoorwaarden
 • een laptop en iPhone die je ook privé kunt gebruiken
 • een premievrij pensioen
 • een leaseauto
 • korting op verzekeringen en fiscaal voordeel op een sportschoolabonnement
 • leuke, sociale activiteiten met andere KPMG’ers zoals een gezellige vrijdagmiddagborrel, een skivakantie, hockeytoernooi of vrijwilligerswerk

Extra informatie

Status
Inactief
Plaats
Amstelveen

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.