Helaas, deze vacature is niet actief.

Senior Consultant Robotics & Operational Excellence in Amstelveen

De... Voor ons team dat opereert binnen de Finance & Business Services suite zoeken wij op korte termijn Robotics & Operational Excellence adviseurs op het functieniveau senior consultant. Als senior...

Beschrijving

De functie

Voor ons team dat opereert binnen de Finance & Business Services suite zoeken wij op korte termijn Robotics & Operational Excellence adviseurs op het functieniveau senior consultant. Als senior consultant krijg je te maken met een zeer gevarieerd pallet aan werkzaamheden. De ene keer word je intellectueel uitgedaagd en spar je op strategisch niveau over verbetering van de organisatie. Dan weer spreek je je praktische en projectmatige talenten aan om een transformatie vlot te trekken of steek je je handen uit de mouwen op de werkvloer. Wat de opdracht ook is, je krijgt al snel de ruimte en verantwoordelijkheid om je eigen (deel)projecten te draaien.

Ons team helpt organisaties om doorbraakverbeteringen te realiseren in productiviteit, kwaliteit, kosten en klanttevredenheid. Met behulp van Robotics software (o.a. Blue Prism, Automation Anywhere, UiPath) en Operational Excellence methodieken zoals Lean en Six Sigma ondersteunen we onze klanten om een cultuur van continu verbeteren te realiseren en de prestaties van de organisatie en haar processen te verhogen. We begeleiden klanten in het uitvoeren van gerichte proces / prestatieverbeteringen, baseline assessments (incl. business case en roadmap) en het vormgeven en implementeren van transformatieprogramma’s.

Procesoptimalisaties gaan steeds vaker gepaard met het toepassen van Robotics/ Robotic Process Automation (RPA). Deze cognitieve automatiseringstechnieken worden ingezet om business processen en handelingen op een slimme manier te automatiseren. Wij adviseren klanten hoe zij Robotics kunnen inzetten, begeleiden het vendor selectie traject en coördineren de implementatie. Indien nodig hebben wij binnen KPMG verschillende trainingspakketten waarmee je in de eerste paar weken in een sneltreinvaart up-to-speed wordt gebracht van de meest vooraanstaande RPA solutions die wij onze klanten aanbieden.

Binnen de Finance & Business Services suite ga je interdisciplinair te werk. Je werkt binnen een hecht en multidisciplinair team zeer nauw samen met andere KPMG-units. Daarnaast kun je veel samenwerken met buitenlandse collega’s: een deel van de opdrachten en opdrachtgevers hebben een internationaal karakter.

Het profiel

Wij zoeken een senior consultant die past binnen ons team en die ons team aanvult en inkleurt met zijn of haar eigen ervaring. Je herkent jezelf in elk geval in het volgende profiel:

 • Je beschikt over een afgeronde academische studie
 • Je hebt een sterk analytisch en probleemoplossend vermogen en werkt resultaatgericht
 • Je beschikt over minimaal 3 jaar relevante werkervaring op het gebied van projectmatig werken (bij voorkeur in de consultancy) en het verbeteren van processen en organisaties (met methoden zoals Lean en Six Sigma)
 • Je hebt ervaring met het identificeren, ontwikkelen, implementeren en doorvoeren van (proces)verbeteringen met meetbare resultaten (werkervaring op het gebied van Robotics is een pré)
 • Communicatief ben je sterk en weet je collega's en opdrachtgevers op verschillende niveaus te motiveren en te inspireren
 • Je bent een gedreven teamspeler waardoor je zowel goede relaties opbouwt met je collega’s als ook gemakkelijk omgaat met (potentiële) opdrachtgevers
 • Een basiscertificering op niveau van Lean (bv. Practitioner) en/of Six Sigma (bv. Green Belt) is een pré
Ons aanbod

People-driven progress
Wij geloven dat vooruitgang pas echt vooruitgang is als die goed is voor mens en maatschappij.
Wij combineren de nieuwste technologieën met wat we in de afgelopen eeuw hebben opgebouwd: een fundament van kennis, expertise en onafhankelijk denken.

Open, creatief en ondernemend
Een stimulerende mix van ondernemingszin, creativiteit en teamspirit. Je kunt jezelf zijn, voelt je gewaardeerd en weet dat je het verschil kunt maken.

De ultieme omgeving voor groei
Bij KPMG heb je snel veel verantwoordelijkheid én de vrijheid om jezelf te ontwikkelen. Zowel professioneel als persoonlijk. We bieden je niet alleen een baan, maar ook een loopbaan.

Hiernaast bieden we je:

 • een marktconform salaris
 • 30 vakantiedagen
 • keuzevrijheid in een deel van je arbeidsvoorwaarden
 • een laptop en iPhone die je ook privé kunt gebruiken
 • een premievrij pensioen
 • een leaseauto
 • korting op verzekeringen en fiscaal voordeel op een sportschoolabonnement
 • leuke, sociale activiteiten met andere KPMG’ers zoals een gezellige vrijdagmiddagborrel, een skivakantie, hockeytoernooi of vrijwilligerswerk

Extra informatie

Status
Inactief
Plaats
Amstelveen

Amstelveen | Noord-Holland

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.