Helaas, deze vacature is niet actief.

Senior Consultant Digital Sourcing in Amstelveen

De... Make, buy or ally? Onze klanten zoeken naar de juiste sourcing opzet. Ben jij de adviseur die hen kan helpen in de sourcing lifecycle? Ben jij de adviseur die het verschil maakt bij Digital sourcing...

Beschrijving

De functie

Make, buy or ally? Onze klanten zoeken naar de juiste sourcing opzet. Ben jij de adviseur die hen kan helpen in de sourcing lifecycle? Ben jij de adviseur die het verschil maakt bij Digital sourcing vraagstukken, van strategie tot implementatie? Dan is deze functie jou op het lijf geschreven.

Help jij met het bepalen van de juiste Digital sourcing strategie?
Vanwege toenemende vraag naar Sourcing advies is Finance & Business Services – Digital sourcing voor de Nederlandse praktijk momenteel op zoek naar een Senior Consultant Digital sourcing. In deze functie help je mee in de uitvoering van Digital gedreven Sourcing trajecten bij onze internationale klanten, het actief meewerken aan en het versterken van onze Digital sourcing proposities en het ontwikkelen van het Digital sourcing team.

Groeien naar een prachtpositie
Bij KPMG helpen we je waar we maar kunnen om jouw doelen te bereiken. Zo krijg je een development manager en een coach toegewezen. Die maken je wegwijs in de organisatie en ondersteunen je tijdens jouw loopbaan. Ook zijn er mogelijkheden om naar het buitenland te gaan. Allemaal om te zorgen dat je je snel ontwikkelt en kunt doorgroeien tot een topadviseur.

Bekijk over onze afdeling Digital Sourcing.

Het profiel

Wie ben jij?
Een uitdagende werkomgeving met gemotiveerde collega’s is helemaal jouw plek. Door jouw communicatieve vaardigheden en kritische en analytische blik werken collega’s en klanten graag met je samen. Je bent betrokken, zowel op professioneel als sociaal vlak. Je hebt een groot verantwoordelijkheidsgevoel, je wilt alleen het beste voor je klanten.

Wij zijn op zoek naar een gedreven consultant  op het gebied van IT, Governance, Sourcing en/of Digital Procurement. Je, bent bekend met de spelers in de IT leveranciersmarkt en bent in staat om als onderdeel van ons team uitdagende Digital Sourcing en Digital Governance trajecten uit te voeren met  een team van collega’s en klantmedewerkers. Je hebt inhoudelijke kennis op het gebied van Digital Sourcing en wil je graag verder ontwikkelen in dit vakgebied  Je houdt de laatste Digital en Sourcing trends en ontwikkelingen nauw in de gaten.

Je herkent jezelf in het volgende profiel:

 • Combinatie van IT technische, organisatorische en sourcing expertise;
 • Een ‘can do’ mentaliteit;
 • Teamspeler in staat om zowel goede relaties met klanten te onderhouden als team aan te sturen;
 • 2 – 5  jaar relevante werkervaring in Digital Sourcing, Digital Governance en/of Digital Procurement (of sterk daaraan gerelateerd);
 • Gedreven en gepassioneerd om onze klanten en de mensen die daar werken beter te laten presteren
 • Resultaatsgericht en ervaring met projectmatig werken en de afwisseling die daar bij hoort;
 • Open voor een internationale werkomgevingen waar reizen soms een onderdeel van is;
 • Professioneel kritische houding, rechte rug, focus op kwaliteit;
 • Interesse in de wereld om je heen en maatschappelijk betrokken.
Ons aanbod

People-driven progress
Wij geloven dat vooruitgang pas echt vooruitgang is als die goed is voor mens en maatschappij.
Wij combineren de nieuwste technologieën met wat we in de afgelopen eeuw hebben opgebouwd: een fundament van kennis, expertise en onafhankelijk denken.

Open, creatief en ondernemend
Een stimulerende mix van ondernemingszin, creativiteit en teamspirit. Je kunt jezelf zijn, voelt je gewaardeerd en weet dat je het verschil kunt maken.

De ultieme omgeving voor groei
Bij KPMG heb je snel veel verantwoordelijkheid én de vrijheid om jezelf te ontwikkelen. Zowel professioneel als persoonlijk. We bieden je niet alleen een baan, maar ook een loopbaan.

Hiernaast bieden we je:

 • een marktconform salaris
 • 30 vakantiedagen
 • keuzevrijheid in een deel van je arbeidsvoorwaarden
 • een laptop en iPhone die je ook privé kunt gebruiken
 • een premievrij pensioen
 • een leaseauto
 • korting op verzekeringen en fiscaal voordeel op een sportschoolabonnement
 • leuke, sociale activiteiten met andere KPMG’ers zoals een gezellige vrijdagmiddagborrel, een skivakantie, hockeytoernooi of vrijwilligerswerk

Extra informatie

Status
Inactief
Plaats
Amstelveen

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.